Lajme

Solo së shpejti publikon këngën HAJVANA

Reperi i ri në skenën e hip hopit shqip Solo, paralajmëroi publikimin e këngës së re.

Kënga titullohet Hajvana dhe do të publikohet me 16 janar, ndërsa është realizuar edhe me videoklip.

Solo u bë i njohur për publikun me këngën Benzi, që ishte bashkëpunim me Finem.

View this post on Instagram

16.01.2020 Kaq kisha?

A post shared by S O L O? (@solobester) on

Related posts

Shto një koment