Lajme

Solo dhe Finem dhanë intervistën e parë

U bënë të njohur me këngën “Benzi”.

Bëhet fjalë për Finem dhe Solo, që ishin të ftuar në një emision televiziv.

Përpos intervistës, dyshja përfmoruan edhe disa pjesë të padëgjuara më herët.

Më poshtë keni linkun, ku mund ta shihni intervistën dhe përformancat e reperëve në fjalë. /rapshqip.com/

Related posts

Shto një koment