Lajme

Skivi së shpejti me një bashkëpunim

Visar Shala i njohur si Skivi, ish anëtari i grupit Skillz dhe Babastars, po rikthehet me një këngë. Kësaj herë është bashkëpunim me një këngëtare. Bëhet fjalë për Donjeta Morinën. Lajmin e bëri të ditur vetë Skivi, përmes një postimi në instagram.

Related posts

Shto një koment