Lajme

Semiautomatik x Erno lansuan “Andrra ner Pallma”

Dy anëtarët e grupit “PINT” publikojnë projektin e ri.

PINT është padyshim njëri ndër llejbëllat më të njohur në rep skenën tonë. Përpos dyshes së famshme Lyrical Son dhe Mc Kresha, edhe reperët e rinjë në PINT, po tregojnë të jenë shumë premtues për të ardhmen.

Njëri nga këta reperët është Semiautomatik dhe këngëtari Erno. Dyshja solli këngën Andrra nër Pallma, prodhim i PINT. Kënga u realizua edhe me videoklip. /rapshqip.com/

Related posts

Shto një koment