Lajme

Semiautomatik publikoi “Swish”

Anëtari i grupit PINT, publikoi këngën e re.

Semiautomatik publikoi këngën “Swish”, këngë kjo që erdhi e realizuar edhe me videoklip.

Teksti i këngës u shkrua nga vetë reperi, ndërsa projekti është prodhim i grupit PINT.

Më poshtë mund të dëgjoni këngën dhe shikoni videoklipin. /rapshqip.com/

Related posts

Shto një koment