Lajme

Sandro ft. Getinjo – Lila

Getinjo lansoi këngën Lila në bashkëpunim me Sandro Zefin. Teksti është shkruar nga Getinjo dhe Sandro, ndërsa kënga është realizuar me video nga Orkan.ce.

Related posts

Shto një koment