Lajme

S4mm do të publikojë këngën e re nesër

S4mm ka paralajmëruar ditë më parë këngën e re. Fillimisht vetë reperi theksoi se kënga do të titullohet Medelina 2, por si duket planet kanë ndryshuar. Reperi tetovar përmes një postimi në rrjetet sociale, publikoi coverin e këngës që do të titullohet Rrugt, dhe do të publikohet nesër në ora 15:00. Por, reperi ka një kusht, ai do ta publikojë këngën vetëm pasi në postimin e tij do të bëhen 50,000 komente. Sipas të gjitha gjasave kënga do të publikohet nesër, sepse vetëm brenda 1 ore, shifrat kanë arritur në 7,000 komente.

Related posts

Shto një koment