Lajme

Rina Balaj flet për herë të parë për largimin nga rrjetet sociale

Premtoi që ua ka borxh një sqarim të gjithë atyre që e mbështeten. Dhe kështu edhe bëri. Rina Balaj përmes një postimi në instagram tregoi arsyet e pauzës nga rrjetet sociale.

Rina ndër të tjera shkruajti gjerë e gjatë për të qenit vetvetja edhe pa rrjete sociale, ndërsa ajo çfarë na la më shumë përshtypje ishte kjo pjesë “asnjherë mos e nënshkruaj jetën tënde dhe asnjeherë mos e shit shpirtin tënd për ëndrrat e tua”.  A thua ka të bëjë kjo me kontratën që kishte me kompaninë On Records. 

Related posts

Shto një koment