Lajme

Rina Balaj dhe Sin Boy kanë një lajm të mirë për fansat

Rina Balaj dhe Sin Boy së shpejti edhe me një bashkëpunim.

Çifti më i ri i estradës Rina Balaj dhe Sin Boy po kalojnë momente të lumtura së bashku.

Pasi reperja mbushi 21 vjet, një ditë pas ditëlindjes erdhi me një lajm të mirë për fansat.

Dyshja po planifikojnë të publikojnë edhe një këngë tjetër së bashku, pas këngës “Meredith”. 

Detaje tjera nuk u bënë publike, prandaj mbetet të presim deri në publikimin e këngës.

View this post on Instagram

Konge e re?????? @isyourboysinboy when?

A post shared by Rina (@isyourgirlrina) on

Related posts

Shto një koment