Lajme

Rina Balaj dhe Sin Boy do të sjellin videoklipin e këngës “Tentacion”, por vetëm me një kusht

Rina Balaj dhe Sin Boy së shpejti do të publikojnë videoklipin e ri

Rina Balaj dhe reperi Sin Boy, kanë vendosur që këngën “Tentacion” ta sjellin me videoklip.

Kënga që tashmë është e publikuar në versionin audio, do të publikohet me videoklip, por vetëm me një kusht.

Kushti i vetëm është që bëhen 44,999 komente, në postimin ku Rina publikoi këtë lajm në instagram.

Në postim Rina shkruajti:44,999 komente për videoklipin e këngës “Tentacion”.

E deri të arrihet kjo kuotë e komenteve, videoklipi nuk do të publikohet. /rapshqip.com/

View this post on Instagram

44999 Comments for Tetancion Music Video?????‍♀️?

A post shared by Rina (@isyourgirlrina) on

Related posts

Shto një koment