Lajme

Rina Balaj bëri ndryshimin drastik, ja si po duket (FOTO)

Rina Balaj ka ndryshuar sërish stilin e flokëve.

Repeja e hitit “Gigi” njihet për  ndryshimet që i bën kohë pas kohe.

E kemi parë të eksperimentoj me disa lloje të stilit dhe ngjyrave të flokëve.

Reperja ka provuar ngjyra të ndryshme të flokëve, përfshirë këtu ngjyrat e ndezuar si ajo e kuqe, pink dhe e kaltërt.

Kësaj here Rina po duket krejt ndryshe, pasi flokët i bëri të gjelbërta. /rapshqip.com/

Related posts

Shto një koment