Lajme

Reperi shqiptar i njohur në Gjermani publikoi këngën e re

Gent publikoi këngën “Mon Ami”.

Reperi shqiptar i njohur në Gjermani, Gent publikoi këngën e re.

Kënga titullohet “Mon Ami” dhe u realizua edhe me videoklip.

Kujtojmë që Gent vepron nën ombrellën e menaxhmentit “KANUN”, që kanë marrë përsipër disa reperë të rinj. /www.rapshqip.com/

Related posts

Shto një koment