Lajme

Reperi i njohur së shpejti do të sjellë këngë kushtuar nënës

Reperi i suksesshëm 2ton paralajmëroi edhe një këngë të re.

Kënga titullohet Nane dhe tashmë është inçizuar, por ende nuk dihet data se kur do të publikohet.

Më poshtë mund të dëgjoni pak nga kjo këngë.

Kënga e fundit nga 2ton ishte kënga Wallahi Wallahi, bashkëpunim me Boyat.

Related posts

Shto një koment