Lajme

Publikohet “Z. Ndjenja ll” nga Buta

U publikua projekti më i ri nga Buta.

Reperi nga Ferizaji publikoi mini-albumin e paralajmëruar.

EP që mbanë titullin “Z. Ndjenja II”, u publikua në platformë muzikore Spotify dhe ka 4 këngë.

Këngët “Edi Rama” dhe “Gips” tashmë janë të njohura për publikun, pasi janë publikuar në YouTube me videoklip.

Ndërsa dy këngët tjera “Hotel” dhe “Kur m’sheh” janë publikuar për herë të parë në Spotify. /rapshqip.com/

 

View this post on Instagram

GO STREAM Z NDJENJA 2 ON SPOTIFY RIGHT NOW

A post shared by Buta (@bashbuta) on

 

Related posts

Shto një koment