Lajme Lifestyle

Prindërit e Taynës në koncertin e vajzës së tyre

Në koncertin që reperja Tayna mbajti në vendin e lindjes në Prizren, kishte dy mysafir të veqantë. Bëhet fjalë për prindërit e reperes, që kishin shkuar për tu argëtuar në koncertin e vajzës së tyre. Në foto shihet edhe menaxheri i Taynas, Rinor Hykolli.

Tayna po shijon suksesin e jashtëzakonshëm në koncertet përplot fansa, brenda dhe jashtë vendit. Kjo mund të vërehet edhe nga postimet që i poston vetë reperja.

View this post on Instagram

?❤️

A post shared by Tayna (@tayna) on

Related posts

Shto një koment