Lajme Lifestyle

Pas një vere plot angazhim Capital T gjen kohë edhe për pushime

Capital T po kalon disa ditë pushimi.

Rep-artisti i njohur, ka përmbyllur sezonin veror me shumë koncerte në Kosovë dhe jashtë vendit.

E pas kësaj vere të ngarkuar dhe angazhimeve të shumta, reperi ka gjetur kohë edhe për pushime.

Ai, ka postuar foto të ndryshme në Instagram teksa shihet në plazh duke i shijuar pushimet.

Reperi, si destinacion për pushime kësaj radhe ka zgjedhur Sarandën.

Poashtu, ai ka falendëruar të gjithë për çdo kujtim që ia kanë jep këtë verë.

“Faleminderit krejtve per ni super vere edhe ni mega tour si #SKULPTOR e kom shiju cdo sekond me juve maksimalisht edhe jom shume falenderues per cdo kujtim qe e kemi kriju bashke tash koha per pak pushim mas ni vere t’nxet deri tkthehemi me ni EP edhe ni dimer super t’ftoft”, shkroi Capital T. /rapshqip/

Related posts