Lajme

Pas dissit të Mossit, shumë kungja mes tij dhe Butës

Vazhdon sherri në mes të Butës dhe Mossit

Sherri në mes të Butës dhe Mossit që i ndezi rrjetet sociale, përpos dissave u pasua edhe me kungja tjerë.

Lexo më shumë: Nxehet situata, shumë “Seriozisht” Mossi ia kthen dissin Butës

Menihere pas publikimit të kangës nga Mossi, Buta i ka postu disa foto shumë provukese për Mossin në Instagram në story.

 

I menjëhershëm ka qenë reagimi i Mossit:

Pas reagimit të Mossit, ka vazhdu Buta ku ka postu ni pjesë kangës së Mossit “MDV” si dëshmi:

E menihere ja ka kthy Mossi:

 

Këto ishin disa nga komentet e dy reperëve të përfshirë në këtë sherr, ndërsa po pritet prej Butës a ke me qit ni diss për Mossin, apo don me lan me kaq. /rapshqip.com

Related posts

Shto një koment