Lajme

Pas akuzave se Mozzik e kishte kopjuar, reagon Noizy

Një foto e postuar gjoja nga Noizy, ngjalli debat në rrjetin social instagram.

Nën pretendimin se Noizy ka postuar një foto të videoklipit të tij dhe të videoklipit të këngës Dhelpër Dinake nga Mozzik, një faqe në instagram shpërndau këtë lajm të rremë.

Mirëpo, pas këtij postimi i menjëhershëm ka qenë reagimi i Noizyt. Noizy ka thënë se kjo është një genjeshtër për t’i futur njerëzit në sherr.

Si përfundim Noizy e sqaron që nuk ka bërë këso krahasime mes videoklipit të tij dhe të Mozzik.

Related posts

Shto një koment