Lajme Video

ONA ft. S4MM – Per Veti

Pas këngës së fundit Janari, reperi tetovar S4MM vjen me një bashkëpunim me Onën, këngëtare e re në estradën tonë. Kënga titullohet Për Veti ndërsa për tekstin u përkujdesën vetë S4MM-i dhe Nurtel.

Related posts

Shto një koment