Lajme

Nushi publikoi një projekt të ri

Reperi prishtinas Nushi, publikoi një projekt të ri.

Nushi, njëri nga reperët e rinj që shpejtë hyri në tregun e hip hopit shqip, erdhi me diçka të re.

Kësaj here projekti u publikua vetëm në instagram, dhe erdhi me një video të shkurtër.

Nën përshkrimin e këngës Nushi shkruajti Episodi 1, ndërsa ende nuk dihet a do të vie projekti edhe në platformat tjera.

Projekti i fundit nga Nushi ishte kënga “A M’KUJTON” që tashmë ka afër 2 milionë klikime në YouTube. /www.rapshqip.com/

 

Related posts

Shto një koment