Lajme

Noizy publikon pjesë të këngës së ardhshme

 

Është në përfundim e sipër të albumit të radhës, dhe kohë pas kohe Noizy po poston pjesë nga këngët e albumit. Kësaj radhe në llogarinë e tij në instagram reperi publikoi pjesë të këngës që titullohet RAPSTAR dhe që do të lasohet së shpejti.

Kënga e fundit nga Noizy ishte kënga Any little thing.

 

Related posts

Shto një koment