Lajme

Noizy publikoi këngën Any little thing

Any little thing është kënga më e re publikuar nga Noizy. Kënga u publikua me video në YouTube dhe është bashkëpunim me Ay Em, një reper gogja i njohur që ka pasur bashkëpunim me French Montanën. Edhe producentat e këngës janë emra ndërkombëtar Term x Rvchet.

Term & Rvchet feat. Noizy x Ay Em – Any little thing

Kohëve të fundit Noizy është duke e ndjekur këtë praktikë të bashkëpunimit me emra ndërkombëtar, më shumë gjasa që po synon tregun ndërkombëtar.

 

Related posts

Shto një koment