Lajme

Noizy publikoi albumin “Epoka”

U publikua albumi i paralajmëruar nga Noizy.

Njëri prej reperëve me karrierën më të bujshme në hip hopin shqiptar, publikoi albumin e radhës.

Bëhet fjalë për Noizyn, që sapo publikoi albumin e paralajmëruar kohë më parë.

Albumi që mbanë titullin “Epoka” ka gjithsej këngë 14 këngë dhe fillimisht u publikua në YouTube.

Albumin me të gjitha këngët, mund t’a dëgjoni këtu.

 

Kujtojmë se Noizy ka paralajmëruar edhe dy albume tjera para verës se këtij viti. /rapshqip.com/

Related posts

Shto një koment