Lajme

Noizy përgatit ushqim për të prekurit e tërmetit në Durrës

Një solidaritet i paparë deri me tani, u pa nga gjithë populli shqiptar anë e mbanë botës për të prekurit e tërmetit në Durrës. Këtu përfshihen edhe shumë persona të famshëm. Njëri nga ishte Noizy, që shkoi dhe përgatiti vetë ushqim në stadiumin Niko Dovana në Durrës.

Related posts

Shto një koment