Lajme

Noizy nuk ndalet, paralajmëron bashkëpunimin e radhës

Këtë të premte Noizy publikon këngën e re.

Njëri ndër reperët me karrierën më të gjatë në skenën e hip hopit shqip, është padyshim Noizy.

Kësaj karriere të gjatë Noizy do ia shtojë edhe një këngë, kësaj here një bashkëpunim.

Lajmin e bëri të ditur vetë reperi, përmes një postimi në profilin e tij në Instagram.

Ende nuk dihet kush janë edhe dy artistët tjerë me të cilët reperi ka bashkëpunuar, por Noizy bëri të ditur se kënga do të publikoht këtë të premte dhe mbanë titullin “Black Lamborghini”.

 


Projekti i fundit nga Noizy ishte albumi “Epoka”, që u prit mirë na fansat e reperit. /rapshqip.com/

 

Related posts

Shto një koment