Lajme

Noizy me album

Noizy ditë më parë ka paralajmruar që është duke punuar në albumin e tij të ardhshëm. Reperi shtoi se do jetë më pak aktiv në rrjetet sociale, por që do t’ia vlejë gjithsesi. Titulli i albumit nuk u tregua nga Noizy, por ai pyeti ndjekësit e tij nëse ata kanë ndonjë ide. Të shpresojmë që Noizy të publikojë albumin më shpejtë dhe pikëpyetjet me titullin e albumit të marrin përgjigje. Albumin e fundit Zin City Noizy e lansoi në vitin 2017.

Related posts

Shto një koment