Lajme

Noizy ka një lajm të mirë

Është përfunduar albumi më i ri nga Noizy dhe është gati për publikim. Albumi ishte paraparë që të publikohet më herët, por sipas Noizyt u shtye për shkak të tërmetit që ndodhi në Shqipëri. Tash gjithçka është e përfunduar dhe Noizy pritet të lansojë albumin me plot 15 këngë. Në album do të ketë bashkëpunime brenda grupit OTR, e ndoshta edhe emra tjerë.

Albumi fillimisht do të publikohet në Spotify e më pas në të gjitha platformat tjera. Këto ditë pritet të publikohet edhe data e saktë e publikimit të albumit.

Related posts

Shto një koment