Lajme

Noizy ja bën edhe popullore

Jemi mësuar ta shohim në rep, por jo edhe duke e djegë me popullore. Është Noizy që kësaj herë vie shumë në qef, dhe atë me muzikë popullore. “Doli goca n’penxhere” është kënga që Noizyn dhe shokët i bëri të vallzojnë dhe ta këndojnë së bashku. Përndryshe, Noizy është në përgatitje të albumit, që do t’a lansojë së shpejti.

Related posts

Shto një koment