Lajme

Një foto si kjo e Taynas

Tayna, e cila tashmë njihet për guximin e saj për të eksperimentuar stile të ndryshme, këtë e vërtetoi edhe një herë me publikimin e fotos së fundit, ku duket jashtëzakonisht tërheqëse dhe provokative. Reperja bukuroshe shfaqet mjaft atraktive e ulur në vaskë, veshur me një body mantil ndërsa në dorë kishte një shishe shampanjë dhe cigare. Fotoja u postua me mbishkrimin a bon me fol duke ironizuar një video qesharake që qarkullon nëpër rrjetet e ndryshme sociale.

View this post on Instagram

A bon me fol

A post shared by Tayna (@tayna) on

 

Related posts

Shto një koment