Lajme Video

NiiL B publikon projektin “Hustle” (VIDEO)

NiiL B publikon projektin e ri muzikor.

Është një reper goxha i pëlqyer. Ai është aktivizuar shumë me projekte të reja muzikore. Së fundmi, ai ka publikuar një projekt tjetër të ri muzikor. Kënga titullohet “Hustle”dhe tashmë e ka lansur në kanalin YouTube. “Hustle” u finalizua edhe me videoklip nga FlowProduction ndërsa producimin e këngës e ka bërë Floriant Salihu.

Reperi i talentuar nuk shfaqet në intervista.

NiiL B nuk e shohim në intervista e paraqitje të shumta publike, por projektet e tij po pëlqehen shumë duke marrë miliona klikime në YouTube. Projekti i fundit i tij ishte “Ndryshe” të cilin e publikoi në fillim të këtij viti. /rapshqip/

 

Related posts