Lajme

Nga karantina, Getinjo publikon videoklipin e ri

Reperi Getinjo ka publikuar këngën e re.

Situata e krijuar nga virusi Covid 19, ia ka vështirësuar punën pothuajse të githëve.

Përfshirë këtu edhe artistë, që u detyruan të shtyejnë apo anulojnë shumë projekte të planifikuara.

E në këto kushte karantine reperi nga Ferizaji, Getinjo vendosi që të publikojë një këngë dhe videoklip të ri.

Kënga mbanë titullin “Rash” dhe ka temë dashurie.

Kujtojmë se gjatë kësaj kohe në karantinë, Getinjo ka qenë mjaft aktiv duke përcjellur trendin e freestyle. /rapshqip.com/

Related posts

Shto një koment