Lajme

Nesër publikohet kënga Akull, Capital T ka disa fjalë para publikimit

U bë njëra ndër këngët më të kërkuara pas një linçimi më të hershëm të këngës. Kërkesave të shumta për këngën nuk mund t’i rezistuam as ne deri sa e gjetëm këngën. Dhe jo vetëm nga fansat u pëlqye kjo këngë, por si duket kënga Akull është shumë e veqantë edhe për vetë reperin.

Kapo përmes një postimi ka shkruar se edhe pse kënga është publikuar ilegalisht, kjo gjë e bën të lumtur pasi kënga është pëlqyer.

Kënga Akull do të publikohet nesër në ora 13:00 me videoklip në kanalin zyrtar të Capital T.

Ndërkohë, deri në publikim zyrtar këngën mund ta dëgjoni këtu.

Related posts

Shto një koment