Lajme

Mozzik publikon sonte Dhelpër Dinake, diss Loredanës apo jo?

Paralajmëroi ditë më parë që sonte do të publikojë këngën Dhelpër Dinake. Vetë titulli ngjalli shumë polemika, pse ky titull pas ndarjes nga Loredana?

Vetë Mozzik i ftuar në një emision televiziv, tregoi se titulli nuk kishte të bëntë me këtë fakt, dhe që kënga është shkruar para ndarjes së çiftit.

Nëse me të vërtetë ka diçka kundër Loredanës, do ta shohim sonte në ora 23:59, kur Mozzik do të publikojë këngën.

Related posts

Shto një koment