Lajme

Mozzik publikoi këngën Zemra ime

Mozzik publikoi këngën e paralajmëruar. Kënga titullohet Zemra ime dhe është realizuar dhe me videoklip. Siç ka paralajmëruar edhe Mozzik kënga është më ndryshe nga këngët tjera të reperit. Kënga flet për për një dashuri të madhe mes një qifti, por që tash janë ndarë. Kënga ka shumë ngjajshmëri me jetën personale të Mozzik, ndërsa për më shumë dëgjojeni këngën.

Related posts

Shto një koment