Lajme

Mozzik premton hitin e radhës

Edhe një hit nga Mozzik. Të paktën kështu premtoi reperi, duke njoftuar se me datën 13 dhjetor do të publikojë këngën e tij më të re që do të jetë një hit, gjithmonë sipas reperit.

Kënga është punuar nga RZON dhe  MACLOUD, kurse për video është përkujdesur Entermedia.

Related posts

Shto një koment