Lajme

Mozzik po sjell një album solo

Mozzik po punon për album të ri.

Mozzik është një ndër reperët më të komentuar dhe të suksesshëm të tregut muzikor.

Pas shumë hiteve që i dhanë atij rekorde ai nuk po ndalet, duke punuar për të lansuar një album të ri.

Reperi po punon në studion e producentit Rzon dhe përmes një postimi në Instagram, ka bërë të ditur se albumi do të jetë solo.

“2022 Album solo ka me kon. Mezi po pres me nda me juve”, ka shkruar reperi. /rapshqip/

Related posts

Shto një koment