Lajme

Mozzik i drejtohet Loredanës: ti e bëre bërllog

Pas deklaratave të Loredanës në një intervistë eksluzive për arsyet e ndarjes nga Mozzik, erdhi edhe reagimi nga Mozzik.

Mozzik u shprehë i indinjuar nga deklaratat e Loredanës, duke i konsideruar të pavërteta.

Arsyeja pse Mozzik dhe Loredana u ndanë sipas Mozzikut ishte sepse Loredana e bëri bërllog. Ndër të tjera Mozzik kërkoi nga Loredana që mos ta përdor vajzën e tyre për t’u viktimizuar.

 

 

Related posts

Shto një koment