Lajme

Mozzik dhe Tayna shumë shpejtë me bashkëpunim

Dy nga emrat më të njohur të hip hopit shqiptar i bashkuan forcat në këngën e re.

Mozzik dhe Tayna, ditë më parë paralajmëruan se do të vijnë me një bashkëpunim, kurse tash kënga veq është përfunduar.

Dyshja po e konsiderojnë këngën hit të padiskutueshëm.

Kënga titullohet Edhe ti, ndërsa ende nuk dihet data e publikimit.

Related posts

Shto një koment