Lajme

Mozzik dhe Tayna publikojnë videoklipin “Edhe ti”

U publikua kënga më e re nga Mozzik dhe Tayna.

Kënga e paraparë të publikohet me 28 janar nga Mozzik dhe Tayna, u publikua sot.

Kjo për faktin se kënga u publikua ilegalisht dhe dyshja vendosën që këngën ta publikojnë më herët.

Kënga mbanë titullin Edhe ti dhe u publikua edhe me videoklip.

Për tekstin u përkujdesën Mozzik dhe Tayna, kurse videoklipi u realizua nga Sekuencë.

Related posts

Shto një koment