Lajme

Mossi shumë shpejtë publikon këngën e re, fansat po presin diss

Pas sherrit me Butën, Mossi në prag të publikimit të këngës së re.

Reperi Mossi ka bërë të ditur se këtë të hënë do të publikojë këngën e tij më të re. Në një postim në Instagram, të shoqëruar më një pjesë nga kënga e re Mossi shkruajti: “20.07🔥🔥🔥🔥🔥🔥
KOMENT Kush pe pret & Ku po pritet?”.  Nga pamjet e publikuara shihet se kënga është realizuar edhe me videoklip.

Por, ndjekës të shumtë të Mossit po presin që kjo këngë të jetë diss për Butën. Krejt kjo pasi Buta i kushtoi diss Mossit.

Kliko këtu për të lexuar më shumë si filloi sheri në mes të Butës dhe Mossit.

Ndërsa, në anën tjetër Mossi nuk ka dhënë ndonjë informacion lidhur me këngën. Por menjerëherë pas dissit nga Buta, Mossi postoi këtë shkrim, “tu ja qi* ndjenjat kullerav tu i shti me shkru referat me rrena”, duke iu referuar dissit të Butës. /rapshqip.com

 

Related posts

Shto një koment