Lajme

Melinda pozon me bikini dhe duket shumë tërheqëse

Melinda Ademi është njëra prej artistëve më tërheqëse në skenën tonë muzikore.

Reperja kohë pas kohe publikon foto, ku tregon format e saj tërheqëse.

Edhe në foton e fundit, Melinda duket jashtëzakonisht në formë.

Melinda për momentin gjendet në New York, dhe po i shijon tej mase këto momente!

Kënga e fundit nga Melinda është “Karma”.

Related posts

Shto një koment