Lajme

Melinda Ademi publikon këngën më të re Karma këtë fundjavë

Reperja atraktive Melinda Ademi do të publikojë këngë të re. Këtë e bëri të ditur vetë Melinda duke ndarë foto nga videoklipi i këngës, ku duket jashtëzakonisht tërheqëse. Kënga titullohet Karma dhe do të publikohet këtë të dielë.

Related posts

Shto një koment