Lajme

Majk së shpejti sjellë “Sytë mu kanë qorru”

Anëtari i grupit Babastars ka gati këngën e re.

Reperi i njohur Majk, bëri të ditur se kënga e tij e re është gati.

Përmes një postimi në instagram Majk, bëri të ditur titullin e këngës dhe datën e publikimit.

Kënga që mban titullin “Sytë mu kanë qorru” do të publikohet me datën 29 shkurt, ndërsa Majk solli edhe një foto nga pamjet e videoklipit.

Kënga e fundit nga Mjak ishte kënga “Hala” bashkëpunim ky me reperin Capital T. /rapshqip.com/

View this post on Instagram

E shtunë 29/02 MAJK – Sytë mu kanë qorru

A post shared by MAJK (@majkaveli) on

Related posts

Shto një koment