Lajme

Majk publikoi “Sytë mu kanë qorru”

Reperi i njohur nga grupi Babastars, Majk publikoi këngën e re.

Kënga që mbanë titullin “Sytë mu kanë qorru” erdhi e vizuelizuar edhe me videoklip.

Me tekst dhe melodi të krijuar nga Majk dhe prodhim nga Rzon, Majk kësaj here erdhi me një këngë për dashurinë.

Si edhe projektet tjera nga Majk, edhe kjo këngë u pritë mirë nga publiku. /rapshqip.com/

Related posts

Shto një koment