Lajme

Majk dhe Capital T dy në një

Capital T dhe Majk erdhen prapë me një bashkëpunim. Është kënga Hala që bashkoi dy ndër reperët me të njohur të skenës tonë.

E veçanta e këngës është se përbëhet nga dy pjesë të ndryshme por të bashkuara në një, siç ka sjellur më herët edhe Rina dhe Tayna me Dafinën.

 

Related posts

Shto një koment