Lajme

Lyrical Son publikon këngën Leshkobar në YouTube

Edhe një këngë e albumit United States of Albania nga grupi PINT, u publikua në YouTube. Kënga e publikuar është nga Lyrical Son dhe titullohet Leshkobar. Leshkobar u publikua pa video.

PINT kanë qenë shumë aktiv këtë vit, duke publikuar vazhdimisht këngë që zakonisht u cilësuan si hite.

Related posts

Shto një koment