Lajme

Lumi B së shpejti bashkëpunim me Bardool që rikthehet pas një pauze të gjatë

Sa prej jush e mbani mend Bardool nga hiti Hey me Kaos dhe Dj Blunt, (hej, a e din që fraerin e ki gej…)?! Bardool kthehet në bashkëpunim me Lumin pas një kohë shumë të gjatë me këngën Lamborghini Hustle që do të publikohet së shpejti. Lajmin e bëri të ditur reperi Lumi B, ku publikoi edhe foto nga videoklipi.

Related posts

Shto një koment