Lajme

LUMI B dhe Bardulla sjellin “Lamborghini Hustle”

LUMI B x bardulla – Lamborghini Hustle

Është publikuar kënga më e re nga Lumi B në bashkëpunim me Bardulla. Bardulla rikthehet pas një pauzë të gjatë në hip hopin shqip, që nga publikimi i hitit Hey në bashkëpunim me Kaos. Kënga titullohet LamborghinI Hustle dhe u realizua edhe me videoklip.

Related posts

Shto një koment