Lajme

Loredana publikoi këngën Kein Wort

Loredana publikoi këngën e re.

Kënga titullohet Kein Wort dhe kësaj here është bashkëpunim me reperen Juju.

Kënga u realizua edhe me videoklip, ndërsa u prit mjaft mirë nga publiku.

Brena më pak se 24 orë, kënga arritmi mbi 1 milionë e gjysmë klikime. /rapshqip.com/

Related posts

Shto një koment