Lajme

LOREDANA publikoi këngën e re “MIT DIR”

LOREDANA – MIT DIR (prod. Miksu & Macloud)

U publikua kënga më e re nga Loredana. Kënga titullohet MIT DIR dhe u realizua edhe me videoklip. Si gjithmonë Loredana duket shumë me stil. Çka tërhoqi vëmendjen është prezenca e reperit gjerman Bonez Mc në video, pikërisht kur po flitet për një lidhje dashurie mes tyre. /rapshqip.com/

Related posts

Shto një koment